Právní

Právní

Vrácení a výměna

 1. Máte právo vrátit nebo vyměnit zakoupené u nás zboží bez udání důvodu do 30 dnů od data doručení zásilky.

  Zboží je možné vyměnit/vrátit za předpokladu že:
  - se nachází v originálním nezničeném obalu,
  - nenese známky opotřebení,
  - má originální visačky a označení,
  - je k zásilce připojen doklad o prodeji.

  Prosíme posílejte zboží zabalené tak, aby originální obal nebyl poškozen. V opačném případě nebude zásilka se zbožím přijata. V případě, že chcete využít výše uvedené právo na vrácení/výměnu zboží, je třeba zboží odeslat na vlastní náklady na adresu pro vrácení zboží, která se nachází na stránce Kontakt.

  POZOR! Zásilky odeslané na dobírku nebudou převzaty.

  K zásilce prosím připojte informaci obsahující jméno a příjmení, číslo objednávky, doklad o koupi (faktura) a číslo bankovního účtu. V termínu do 5 dnů zkontrolujeme zaslané zboží. Pokud zboží splňuje výše uvedené podmínky, do 14 dnů Vám vrátíme peníze na Váš bankovní účet.
Vítáme Vás v INSTYLIO

Jsme tady krátce, ale zůstaneme dlouho. Chceme se stát nejlepším internetovým obchodem v Polsku, Evropě a ve světě. Už dnes náš sortiment obsahuje více než 6000 modelů bot, triček, mikin, bund A kalhot. Nákupem u nás máte jistotu, že obdržíte 100% originální zboží pocházející od nejlepších světových výrobců, takových jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Lacoste, Converse a mnoho dalších. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!