Právní

Právní

REKLAMACE A ZÁRUKA

  1. Reklamace zboží zakoupeného v INSTYLIO je řešené v souladu se zákonem ze dne 27.07.2002 o specifických prodejních podmínkách spotřebního zboží a změně Občanského zákoníku Sb. 141 odst. 1176 po dobu 24 měsíců od data doručení zboží kupujícímu. Od chvíle převzetí balíčku s reklamovaným zbožím se vyjádříme do 14 dní o způsobu reklamace.
  2. K reklamační zásilce prosíme připojte reklamační formulář:
    stáhnout formulář
    a obdrženou fakturu.
  3. V případě uznání reklamace zboží vyměníme, a v případě kdy to nebude možné (např. v případě že nebude toto zboží skladem), Vám nabídneme jiné podobné zboží nebo vrácení peněz.
  4. Informujeme, že nepřebíráme žádné balíčky poslané na dobírku. Reklamované zboží je třeba zaslat poštou doporučeně na adresu pro vrácení zboží, kterou naleznete na stránkách s kontakty, a s poznámkou Reklamační oddělení. Prosíme posílejte zásilky s potvrzením o odeslání!
  5. V případě uznání reklamace zaslané poštou, vracíme poštovní náklady kupujícímu. Peníze nevracíme poukázkou. V případě využití jiné přepravní společnosti, nevracíme náklady na dopravu.
Vítáme Vás v INSTYLIO

Jsme tady krátce, ale zůstaneme dlouho. Chceme se stát nejlepším internetovým obchodem v Polsku, Evropě a ve světě. Už dnes náš sortiment obsahuje více než 6000 modelů bot, triček, mikin, bund A kalhot. Nákupem u nás máte jistotu, že obdržíte 100% originální zboží pocházející od nejlepších světových výrobců, takových jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Lacoste, Converse a mnoho dalších. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!